Επαναφορτιζόμενο Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας Λιθίου 12V DEKO DKCD12XL01-H5
Κλικ για μεγέθυνση
Home Εργαλεία Μπαταρίας Δραπανοκατσάβιδα Επαναφορτιζόμενο Δραπανοκατσάβιδο Μπαταρίας Λιθίου 12V DEKO DKCD12XL01-H5
Ηλεκτρική Σέγα 750W DEKO DKJS80Z6
Ηλεκτρική Σέγα 750W DEKO DKJS80Z6 48,90 € + ΦΠΑ
Επιστροφή στα προϊόντα
Επαναφορτιζόμενο Δραπανοκατσάβιδο 12V Με Δύο Μπαταρίες Λιθίου DEKO DKCD12XL01-H5S2
Επαναφορτιζόμενο Δραπανοκατσάβιδο 12V Με Δύο Μπαταρίες Λιθίου DEKO DKCD12XL01-H5S2 46,50 € + ΦΠΑ
EΓΓΥΗΣΗ 2 ΧΡΟΝΙΑ
Σύγκριση
Πρόσθήκη στην λίστα επιθυμιών
SKU: DKCD12XL01-H5 Categories: Δραπανοκατσάβιδα, Εργαλεία Μπαταρίας
Share:
  • Description
Description
  • Ονομαστική τάση: 12V
  • Τύπος μπαταρίας: Λιθίου 1500mAh
  • Ονομαστική ροπή: 28 N.m
  • Ταχύτητα χωρίς φορτίο: 0-350/0-1350 rpm
  • Μέγιστη Διάμετρος διάτρησης: 10mm
  • Χρόνος φόρτισης: 3-5 ώρες
  • Διαστάσεις: 220*55*220mm